для підприємств житлово-комунального господарства

Генератор документів для ОСББ


Необхідно сформувати квитанції, запрошення або інші документи для всіх мешканців?
Генератор зробить це за 3 хвилини! Достатньо мати інформацію о мешканцях у форматі Excel.

Як підготувати файл даних

Файл даних повинен мати формат та розширення XLSX. У своїх рядках файл даних містить інформацію, яка динамічно змінюється в документах (наприклад: прізвище абонента, якому адресовано лист). Статичну інформацію, яка не змінюється в документах (наприклад: адреса організації, що направила лист), рекомендуємо додати в шаблон документа. Колонки файлу даних визначають місце в шаблоні, де буде розміщена відповідна інформація. Велика латинська літера, що позначає колонку, є адресою розміщення інформації в шаблоні документа.

Як створити шаблон документа

За допомогою генератора документів можна сформувати документ будь-якого виду та вигляду.
Ми радимо обрати один з рекомендованих шаблонів та модифікувати його на власний розсуд. Оскільки створені нами шаблони містять налаштування для зручного друку документа, ми радимо обрати будь-який рекомендований шаблон навіть, якщо вигляд вашого документа суттєво відрізняється від шаблона. Файл шаблона повинен мати формат та розширення XLSX.

Для створення власного шаблону документів виконайте наступні кроки:
1) Оберіть один із рекомендованих шаблонів, який схожий за виглядом на документ, який ви створюєте.
2) Змінюйте шаблон за власним бажанням. Ви можете змінювати текст та його формат, додавати малюнки, виділяти межі комірок лініями тощо.
3) Проставте літери у відповідних комірках шаблону де потрібно показати інформацію, що міститься у файлі даних. Використовуйте виключно великі латинські літери у квадратних дужках [A]. Якщо ви бажаєте, щоб числове значення було відображено в документі прописом, використовуйте фігурні дужки замість квадратних {A}. Кожна літера в дужках означає посилання на відповідну колонку із файлу даних. При створенні групи документів інформація із колонки файлу даних буде додана до відповідного документу
4) Приклад на малюнку.

Проблеми з генерацієй документів? Ми допоможемо!
ТОВ "Аудит-Альянс"
03150, Київ, вул. Казимира Малевича, 86 Г, офіс 404